KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8737416
nr 873 7416
Etsning
signerad. , Gamla herrgården i Falun, motivet: 17x30
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:00:03
31/1 15:58:49
2/2 22:44:30
150 kr